fbpx

Panel Extreme White

Panel Extreme White

Lewa

Cena katalogowa (netto): od 2000 zł
Magazyn: sprawdź dostępność

Lewa
scienny_gchv_web-1024x576
ikonki_2018_

Wydajność chłodnicza: od 2,6kW do 6,8kW
Wydajność grzewcza: od 2,6kW do 6,8kW

Lewa ok

Klasa energetyczna: A++
Głośność: 22~28 dB(A)

Lewa ok

Poniżej prezentujemy dane techniczne wszystkich modeli danego klimatyzatora.
Wybierz odpowiedni model z tabeli i sprawdź dokładne dane techniczne:

Panel Extreme White

Model urządzenia
(czynnik R32)
Chłodzenie Grzanie Klasa Energetyczna
(chłodzenie / grzanie)
Poziom ciśnienia akustycznego Zakres pracy
temp. zewnętrznej
Wydajność
(kW)
SEER Wydajność
(kW)
SCOP dB(A) (chłodzenie/grzanie)
CCG-V09HR4-GSB 2,6 6.3 2,6 4.0 A++ / A+ 25 -15-53/-20-30
CCG-V12HR4-GSB 3,4 6.1 3,4 4.0 A++ / A+ 25 -15-53/-20-30
CCG-D18HR4-GSC 5,1 6.1 5,1 4.0 A++ / A+ 35 -15-53/-20-30
CCG-D24HR4-GSC 6,8 6.5 6,8 4.1 A++ / A+ 34 -15-53/-20-30

Panel Extreme White

Panel Extreme White to najbardziej uniwersalny model klimatyzatora . Dzięki swojej stylistyce znakomicie komponuje się w każdym pomieszczeniu. To połączenie atrakcyjnej ceny z najnowszymi technologiami i szerokim zakresem pracy.  Znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach i innego rodzaju pomieszczeniach. Niezwykle uniwersalny klimatyzator naścienny, którego klasyczny design w postaci eleganckiej, białej obudowy, wpasowuje się doskonale do każdego wnętrza. Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałe i wygodne użytkowanie.

Panel Extreme White jest przy tym nowoczesnym urządzeniem pozwalającym na optymalną regulację temperatury, wilgotności i jakości powietrza w pomieszczeniu. A wszystko za sprawą swojej multifunkcyjności obejmującej nie tylko chłodzenie, ale również ogrzewanie i niezależne osuszanie. Zdrowe użytkowanie klimatyzacji wspierają zamontowane w panelu specjalne filtry: z witaminą C, katalityczny i przeciwpyłowy oraz funkcje auto-czyszczenia i ochrona przed wylotem zimnego powietrza w przypadku włączonej funkcji grzania.

2dev
gc

Dodatkowo Panel Extreme White charakteryzuje się niezwykle cichą pracą – już od 25 dB(a) i dużą energooszczędnością (chłodzenia A++/grzanie A+). Urządzenie wyposażono także w funkcję turbo, pozwalającą na błyskawiczne dostosowanie temperatury do wymaganego stanu, tryb snu dedykowany do pracy klimatyzatora w nocy, funkcję timera, inteligentne odszranianie i auto-restart. Komfort użytkowania zapewnia wygodny i funkcjonalny pilot. W opcji dodatkowej dostępne jest również Wi-Fi, umożliwiające pełne zarządzanie pracą klimatyzacji za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Co istotne urządzenie wyposażono w nawiew 3D, który pozwala na szeroki zakres regulacji strumienia wydmuchiwanego powietrza, a to przekłada się na jego równomierne rozprowadzenie po całym pomieszczeniu.

W ofercie firmy znajduje się 5 różnych modeli klimatyzatorów naściennych Extreme White, które różnią się między sobą mocą (od 2,6 kW do 6.8 kW w przypadku chłodzenia i od 2,6 kW do 6.8 kW w przypadku grzania). Pozwala to na idealne dopasowanie klimatyzatora do indywidualnego zapotrzebowania związanego z kubaturą pomieszczenia oraz z jakością jego izolacji termicznej. Dzięki temu Panel Extreme White sprawdzi się praktycznie wszędzie, zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach, w domu i w biurze, a także w średniej wielkości sklepach, aptekach czy budynkach gospodarczych.

Galeria produktu

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

FreshMail.pl